Η λίστα ιστολογίων μου

Πέμπτη, 10 Ιουλίου 2014

ΣΥΝΟΛΟ ΑΓΩΝΩΝ ΚΡΙΤΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2013 - 14

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
α
β
γ
δ
ε
στ
ζ
η
θ
ι
ΔΙΕΘΝΕΙΣ – Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ
2
1
1
1
1
2
3
1
2
14
ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΔΗΜ

4
2
2
1
2
2
1
2
16
ΑΛΕΒΙΖΑΤΟΣ Κ

4
2
2
2
2
2
1
2
17
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ

4
1
2

2
4


13
ΑΡΜΑΟΥ ΣΟΦΙΑ

4
1
2
4
2
1
1
2
17
ΑΣΤΕΡΝΟΣ ΔΗΜ

3
1
2
1
2
3


12
ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ Κ

4
2
2
2
2
2


14
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚ

4
1
2
2
1
4
1
2
17
ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ   ΠΑΝ
1
2
1
3
1
2
1

2
13
ΔΑ’Ι’ΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ










ΔΗΜΟΥ ΒΑΣΙΛ

4
1
1
3
2
2
1
2
16
ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ ΝΕΚ
1
2
1
2
1
2
2


11
ΗΛΙΑΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3
2
2
1
2
1
1

12
ΚΕΧΑΓΙΑ   ΘΕΟΔΩΡΑ

3
1
2
3
3
1
1
2
16
ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΑΝΤ

4
1
1

2
5


13
ΚΟΝΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
2
1
1
2
2
2
2
1
2
15
ΚΟΥΔΑΣ ΑΡΗΣ

4
1
2

3
3


13
ΚΟΥΛΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2
1
1
2
1
2
2
1
2
14
ΚΟΥΝΕΝΑΚΗΣ  ΜΑΝ

1



1
2


4
ΚΡΑΝΤΑ ΑΝΤΩΝΙΑ

3
2
3

2
1
1

12
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΚΑΚΗ Δ
2
1
1
2
1
2
2

2
13
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛ

4
1

2
1
3
1
4
16
ΛΕΟΝΤΑΡΑ ΜΕΛΙΝΑ
2
1
1
3
2

1
1
2
13
ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

4
1
2

3
2
1
2
15
ΜΑΡΒΑΚΗ  ΣΟΦΙΑ

3
2
2


3

2
12
ΜΑΡΒΑΚΗΣ  ΚΩΣΤΑΣ

4
1
3
1

3

2
14
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ   ΓΕΩΡ

4
1
2
2
3
1
1

14
ΜΠΕΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

4
1
1
1
2
4
1
4
18
ΜΠΟΥΡΝΑΣ ΕΥΑΓ

4
1
2

1
3
1
2
14
ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΟΥ ΕΛ

3
1
2
1
1
3


11
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓIOY ΕΛ

4
1
1
1
2
2

2
13
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ

4
1
3

2
2
1

13
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙ

4
1
1
2
1
2
1
2
14
ΠΑΦΙΩΛΗΣ ΔΗΜ










ΠΙΣΚΙΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ
2
1
1
2
2
1
3


12
ΠΡΟΕΣΤΟΥ ΧΡΥΣΑ
2
1
1
1
2
2
1
1

11
ΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4
2
2
1
1
3
1
1
15
ΣΑΡΑΦΟΠΟΥΛΟΥ Ε

2
2
1

2
1

4
12
ΣΙΩΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ
1
2
1

2
2
4


12
ΣΜΙΛΚΟΥ ΓΕΩΡ






1


1
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ  ΜΑΤ

3
1
1
1
1
2


9
ΤΑΣΙΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
1
2
1
1
2

3
1

11
ΤΟΥΚΜΕΝΙΔΟΥ ΕΛ
1
2
1
2
1
1
3

2
13
ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1

1
2
1

1

6
ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

4
2
2
1
2
2
1
2
16
Χ’’ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡ

3
1
2
1
1
3


11
ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ  ΘΩΜΑΣ

4
1
2
1
2
4

1
15
ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΝΑ

4
1
3
1
1
3
1

14
Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΑ ΜΠ


2
3
1
1
6

2
15
ΓΡΟΥΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ










ΔΑΓΔΗΛΕΛΗ ΛΑΜ


1
2
2
1
5
1
4
16
ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ ΑΓ


1
3

2
4

2
12
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ


2
3
1
2
2
2
4
16
ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ


1
3
1
2
2


9
ΚΑΠΟΥΛΑ ΧΑΡ


2
4
1
4
3

2
16
ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ Μ.


2
2
1
1
5

2
13
ΚΑΤΡΑΚΥΛΙΔΟΥ ΕΛ



1





1
ΚΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ


1
2
2
2
4


11
ΚΟΣΠΑΝΟΥ ΑΓΓ










ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ ΠΑΝ


2
3

2
5

4
16
ΜΑΡΒΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ


2
3

2
3

2
12
ΜΙΓΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ









0
ΜΟΥΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


1
1
3
3
2
1
2
13
ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓ


2

1
3
2
1

9
ΠΟΥΛΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ










ΡΑΜΠΑΝΤΙ  ΙΑΚΩΒΟΣ


1
2
3
1
5

4
16
ΣΑΡΑΦΗΣ  ΙΩΑΝ



3

2
6
1
2
14
ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ


1
1
3
2
5

2
14
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΠΟΣΤ










ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ


1
2
1
2
7

2
15
ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ



2
1
1
5
1

10
ΤΣΙΟΥΜΛΕΚΗΣ ΑΧ


2
2
1
2
6

4
17
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞ


2
2

1
6


11
ΧΑΤΖΕΛΗΣ


2
2
2
2
2
1
2
13
Β ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΙ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΒΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘ










ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ Μ - Π



2

5
5

2
14
ΒΟΥΛΩΝΗ ΛΙΛΑ



2
3
1
2

2
10
ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ



2
2
3
1


8
ΓΟΥΤΗ ΑΠΟΣΤ



3
1
1
8

2
15
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΠ



3
1
1
6

2
13
ΚΑΤΑΤΡΙΩΤΟΥ ΕΛ



2
1
1
1


5
ΚΕΠΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ










ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ ΦΡ



2
1
2
5
1
2
13
ΜΠΑΝΑΣΑΚΗ ΧΡ









0
ΜΠΑΣΛΗΣ ΙΩ



1

2
2


5
ΝΕΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ



1

1
3


5
ΝΤΑΓΚΑΣ ΝΙΚ



2
1
1
5

4
13
ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ ΑΘΗΝΑ



2
3
4
4

2
15
ΠΟΝΤΙΚΗ ΑΦΡ



2
2
2
6

4
16
ΠΟΝΤΙΚΗ ΜΑΡ.



2
1
3
5

4
15
ΣΑΛΒΕΡΙΔΗΣ ΠΑΝ



3
1
3
5

2
14
ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΗΣ Γ










ΦΩΣΤΗΡΙΔΟΥ Σ



3
1
5
4

4
17
Γ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΙ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΧΡ





4
5


9
ΓΙΑΝΤΣΙΟΣ ΣΩΤ










ΚΟΥΛΕΛΗ ΔΗΜΗΡΑ










ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΒΑΣ





3
6


9
ΜΩΡΑ’Ι’ΤΟΥ ΑΝΑΣΤ





3
2


5
ΝΤΕΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ










ΝΤΟΥΛΙΑ ΑΝΑΣ










ΡΟΥΖΙΟΣ ΠΑΝ





2
8

2
12
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΘΕΟΔ










ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ ΑΓΓ





5
7

2
14
ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΥΔΑΣ Σ










ΤΖΗΚΑ ΝΑΤΑΣΑ





4
5


9
ΥΠΟΜΝΗΜΑ
α =  Διεθνείς Αγώνες
β = Αγώνες Α1 Εθνικής κατηγορίας ανδρών
γ = Αγώνες Α2 Εθνικής κατηγορίας ανδρών
δ = Αγώνες Β Εθνικής κατηγορίας ανδρών
ε = Αγώνες Α1 Εθνικής κατηγορίας γυναικών
στ = Αγώνες Α2 Εθνικής κατηγορίας γυναικών
ζ = Αγώνες ΄Γ Εθνικής κατηγορίας ανδρών
η =Αγώνες Κυπέλου Ελλάδος Ανδρών και Γυναικών
θ =Αγώνες ΕΟΚ γενικώς ( εφήβ. – παίδ. – νεαν. – κορας. – ανόδου στην Α2 γυναικών ) 
ι = ΣΥΝΟΛΟ ΑΓΩΝΩΝ