Η λίστα ιστολογίων μου

Τετάρτη, 22 Οκτωβρίου 2014

ΠΟΙΝΟΛΟΓΙΟ ΚΡΙΤΩΝ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2014 - 15

ΠΟΙΝΟΛΟΓΙΟ ΚΡΙΤΩΝ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2014 - 15
Α/Α
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΠΟΙΝΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΑΓΩΝΑΣ
ΑΙΤΙΟΛΟΓΙΚΟ
ΛΗΞΗ
1
Σιωζόπουλος Αχιλλέας
-
11/5/2014
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
ΒΟΝΙΤΣΑ – ΓΑΣ ΚΟΜ.

Η ποινη εληξε
2
Μπεκιάρης
Βασίλειος
-
26/6/2014
Ειδ.Πρ.Α2Γ
ΑΣΠΙΣ Ξ- ΑΟ Ν.ΤΡΙΓΛ.

Η ποινη εληξε
3
Μαρβάκη Σοφία
2
12/10/2014
Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ
ΠΑΟΚ - ΡΕΘΥΜΝΟ
Πλημμελής εκτέλεση καθηκόντων
3/11/2014
4
Αλεξανδρόπουλος Περικλής
2
12/10/2014
Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ
ΠΑΟΚ - ΡΕΘΥΜΝΟ
Πλημμελής εκτέλεση καθηκόντων
3/11/2014
5
Σακαλής Γεώργιος
2
12/10/2014
Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ
ΠΑΟΚ - ΡΕΘΥΜΝΟ
Πλημμελής εκτέλεση καθηκόντων
3/11/2014
6
Παπαδόπουλος Κώστας
2
12/10/2014
Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ
ΠΑΟΚ - ΡΕΘΥΜΝΟ
Πλημμελής εκτέλεση καθηκόντων
3/11/2014
7
Χατζηιωάννου Γεώργιος
2
1/11/2014
Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ
ΠΑΟΚ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ
Πλημμελής εκτέλεση καθηκόντων χειριστού 24΄΄
17/11/2014
Η ΠΟΙΝΗ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
Η ΠΑΡΟΥΣΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΤΑΙ ΔΙΑΡΚΩΣ, ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΙΝΕΣ ΑΠΟ ΕΟΚ ΚΑΙ ΕΚΑΣΘ.
Η  Επιτροπή Αξιλογήσεων και Ορισμού Βοηθών Διαιτητών

Σάββατο, 11 Οκτωβρίου 2014

ΝΕΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΚΡΙΤΩΝ ΓΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 2014 - 15

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΚΡΙΤΩΝ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2014 - 15
ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΚΑΙ Α1 ΕΘ.ΚΑΤ. .
Α2 ΕΘ. ΚΑΤ.ΑΝΔΡΩΝ
Γ ΕΘ.ΚΑΤ.ΑΝΔ. ΚΑΙ Α2 ΓΥΝ.
ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ
ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ Μ-Π
ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡ
ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΔΗΜ
ΓΟΥΤΗ ΑΠΟΣ
ΑΝΤΩΓΛΟΥ ΣΩΤ.
ΑΛΕΒΙΖΑΤΟΣ Κ
ΔΑΓΔΗΛΕΛΗ ΛΑΜ
ΒΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΑΤΑΤΡΙΩΤΟΥ ΕΛ
ΑΡΜΑΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ ΑΓ
ΚΕΠΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΑΣΤΕΡΝΟΣ ΔΗΜ
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ
ΚΙΛΑΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ Κ
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΠ
ΚΟΕΝ ΜΠΑΡΙ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚ
ΚΑΠΟΥΛΑ ΧΑΡ
ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΝΙΚ
ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ   ΠΑΝ
ΚΑΤΡΑΚΥΛΙΔΟΥ ΕΛ
ΜΑΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΑ ΜΠ
ΚΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΜΙΣΙΡΛΟΓΛΟΥ ΓΡ.
ΔΑ’Ι’ΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ ΦΡ
ΜΠΑΝΑΣΑΚΗ ΧΡ
ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ ΝΕΚ
ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ ΠΑΝ
ΜΠΑΣΛΗΣ ΙΩ
ΗΛΙΑΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΡΒΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΒΑΣ
ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΜΟΥΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΤΕΡΑΚΗ ΚΥΡ
ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΜΙΧ
ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓ
ΝΤΟΥΛΙΑ ΑΝΑ
ΚΕΧΑΓΙΑ   ΘΕΟΔΩΡΑ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ ΑΘΗΝΑ
ΛΑΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠ
ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΑΝΤ
ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ ΑΓΓ
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΘΕ  
ΚΟΝΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΣΑΛΒΕΡΙΔΗΣ ΠΑΝ
ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ
ΚΟΥΔΑΣ ΑΡΗΣ
ΣΑΡΑΦΗΣ  ΙΩ 
ΤΖΗΚΑ ΝΑΤΑΣΑ
ΚΟΥΛΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΚΡΑΝΤΑ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΣΜΙΛΚΟΥ ΓΕΩΡ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΚΑΚΗ Δ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
Α΄ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛ
ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
Εις την Α΄ Τοπική κατηγορία, ανεβαίνουν πλέον των υπαρχόντων, και οι παρακάτω
ΛΕΟΝΤΑΡΑ ΜΕΛΙΝΑ
ΦΩΣΤΗΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞ
ΜΑΡΒΑΚΗ  ΣΟΦΙΑ
Β ΕΘ. ΚΑΤ. ΑΝΔ.ΚΑΙ Α1 ΓΥΝ.
ΜΑΡΒΑΚΗΣ  ΚΩΣΤΑΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ Χ
ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ ΠΑΝ.
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ   ΓΕΩΡ
ΒΟΥΛΩΝΗ ΛΙΛΑ
ΚΟΝΙΑΛΗ ΜΑΡΙΑ
ΜΠΕΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ
ΚΟΥΡΤΕΛΗ ΔΗΜ.
ΜΠΟΥΡΝΑΣ ΕΥΑΓ
ΓΡΟΥΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΚΩΣΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΟΥ ΕΛ
ΚΟΣΠΑΝΟΥ ΑΓΓ
ΜΥΣΙΡΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓIOY ΕΛ
ΜΙΓΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ ΝΕΦΕΛ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΝΕΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ ΑΘΑΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙ
ΝΤΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΤ
ΠΙΣΚΙΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΠΟΝΤΙΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡ
ΠΡΟΕΣΤΟΥ ΧΡΥΣΑ
ΠΟΝΤΙΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ ΠΑΝ.
ΡΑΜΠΑΝΤΙ  ΙΑΚΩΒΟΣ
ΠΟΥΛΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ
ΚΟΝΙΑΛΗ ΜΑΡΙΑ
ΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΡΟΥΖΙΟΣ ΠΑΝ
ΚΟΥΡΤΕΛΗ ΔΗΜ.
ΣΑΡΑΦΟΠΟΥΛΟΥ Ε
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΠΟΣΤ
ΓΑΛΑΝΗ Π.
ΣΙΩΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΦΡΟΣ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ  ΜΑΤ


ΤΑΣΙΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΤΟΥΚΜΕΝΙΔΟΥ ΕΛ
ΤΣΙΟΥΜΛΕΚΗΣ Α
ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
Χ’’ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡ
ΧΑΤΖΕΛΗΣ  ΜΑΡΚΟΣ
ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ  ΘΩΜΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΝΑ