Η λίστα ιστολογίων μου

Τρίτη, 11 Αυγούστου 2015

ΝΕΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΚΡΙΤΩΝ ΓΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 2015 - 16



ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΚΡΙΤΩΝ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2014 - 15
ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΚΑΙ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ
ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΠΙΣΚΙΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΟΝΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΠΡΟΕΣΤΟΥ ΧΡΥΣΑ
ΑΛΕΒΙΖΑΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΚΟΥΔΑΣ ΑΡΗΣ
ΡΑΜΠΑΝΤΙ  ΙΑΚΩΒΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚ.
ΚΟΥΛΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΡΜΑΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΚΡΑΝΤΑ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣΤΕΡΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΚΑΚΗ ΔΑΦΝΗ
ΣΑΡΑΦΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ 
ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΩ
ΣΑΡΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΙΩΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΕΟΝΤΑΡΑ ΜΕΛΙΝΑ
ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΑ ΜΠΟΥΖΙΑ
ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
ΔΑ’Ι’ΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΜΑΡΒΑΚΗ  ΣΟΦΙΑ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ  ΜΑΤΘΑΙΟΣ
ΔΑΓΔΗΛΕΛΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
ΜΑΡΒΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΤΑΣΙΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΑΡΒΑΚΗΣ  ΚΩΣΤΑΣ
ΤΟΥΚΜΕΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΙΡΗ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ   ΓΕΩΡΓΙΑ
ΤΣΙΟΥΜΛΕΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ
ΜΠΕΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΗΛΙΑΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΠΟΥΡΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Χ’’ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΑΠΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓIOY ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΧΑΤΖΕΛΗΣ  ΜΑΡΚΟΣ
ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ  ΘΩΜΑΣ
ΚΕΧΑΓΙΑ   ΘΕΟΔΩΡΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙ ΛΤΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΝΑ
Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΠΑΝΑΓ.
ΚΑΤΡΑΚΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ ΑΘΗΝΑ
ΒΟΥΛΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΚΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΠΟΝΤΙΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ ΦΡΟΣΩ
ΠΟΝΤΙΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΓΟΥΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ
ΜΟΥΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΑΛΒΕΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΡΟΥΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΝΤΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ.
ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΦΩΣΤΗΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
Β ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΙ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΕΝ ΜΠΑΡΙ
ΝΕΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΑΝΤΩΓΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΝΙΚΟΣ
ΡΟΥΖΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΟΥΡΦΑΛΗ ΘΩΜΑΗ
ΣΜΙΛΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΔΗΜΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΜΙΣΙΡΛΟΓΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
ΤΖΗΚΑ ΝΑΤΑΣΑ
ΚΙΛΑΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Γ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΙ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΓΑΛΑΝΗ  ΠΗΝΕΛΟΠΗ
ΚΩΣΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΟΥΛΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ
ΓΙΑΓΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΑΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 
ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΑΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΑΛΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ ΕΜΑΝ.
ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΙΓΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΚΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ ΘΡΑΣΥΒ.
ΝΤΕΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΚΟΣΠΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΝΤΟΥΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Εις την Α΄ Τοπική κατηγορία, εντάσσονται πλέον των υπαρχόντων, και οι παρακάτω
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝ.
ΒΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ
ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΔΑΜΑΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΤΑΤΡΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ
ΔΗΜΟΥ ΛΕΥΚΗ
ΚΕΠΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΤΑΡΠΑΓΚΟΥ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡ.
ΚΟΥΚΟΥΤΖΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΤΑΡΠΑΓΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΜΠΑΝΑΣΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
ΤΣΑΚΑΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΜΠΑΣΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Εις την Γ΄ Τοπική κατηγορία, εντάσσονται πλέον των υπαρχόντων, και οι παρακάτω
ΒΑΧΑΡΟΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΚΟΥΡΤΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΜΠΕΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΔΗΜΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
ΚΩΣΤΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΜΠΕΝΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΝΙΩΤΗ ΑΝΑΤΟΛ.
ΛΩΛΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΤΑΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ