Η λίστα ιστολογίων μου

Πέμπτη, 22 Σεπτεμβρίου 2016

Ενημερωτική συγκέντρωση βοηθών διαιτητών



Ενημερωτική συγκέντρωση βοηθών διαιτητών


Από την ΕΟΚ Θεσσαλονίκης, ανακοινώνεται ότι την Πέμπτη 29 Σεπτεμβρίου 2016, και ώρα 18.30, θα πραγματοποιηθεί επιμορφωτική συγκέντρωση, στην αίθουσα του Συνδέσμου Διαιτητών Καλαθοσφαίρας Θεσσαλονίκης ( ΣΔΚΘ ), ( Βαλαωρίτου 7, 4ος όροφος ).
   Το πρόγραμμα της συγκεντρώσεως είναι το παρακάτω.
1)     Σεμινάριο πάνω στις αλλαγές κανονισμών και επίλυση αποριών, από τον διεθνή διαιτητή κ. Ιωάννη Φούφη.
2)     Ενημέρωση κριτών σε θέματα που τους ενδιαφέρουν, εν όψει της νέας αγωνιστικής περιόδου – επίλυση αποριών.
3)     Προφορική σύντομη εξέταση στην Αγγλική ή Γαλλική ( ανάλογα με την δήλωση) όλων των κριτών Α1 Εθνικής Κατηγορίας, όσων δήλωσαν την επιθυμία να χαρακτηρισθούν Διεθνείς.
   Η συμμετοχή των κριτών όλων των κατηγοριών είναι υποχρεωτική.
   Παράκληση για την ευρεία κοινοποίηση – ενημέρωση.

Δευτέρα, 12 Σεπτεμβρίου 2016

26α Μαυροσκούφεια 2016 (17 – 18 ΣΕΠ 2016 )



26α Μαυροσκούφεια 2016 (17 – 18 ΣΕΠ 2016 )
http://sdkth.gr/
    Το ΔΣ του ΣΔΚΘ ανακοινώνει τη διεξαγωγή των 26ων Μαυροσκουφείων 2016 στις 17 και 18 Σεπτεμβρίου 2016 (ημέρες Σάββατο και Κυριακή) και ειδικότερα:


ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2016,
NICK GALIS HALL               18:00 ΑΡΗΣ - GAZIANTEP BASKETBALL
Γραμματεία   ΚΑΤΣΗΣ ΓΟΥΤΗ – ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΑ– ΠΙΣΚΙΟΥΛΗΣ - ΜΑΡΒΑΚΗΣ
NICK GALIS HALL               20:30 ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
Γραμματεία   ΜΟΥΣΤΟΣ – ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ - ΑΔΑΜΙΔΗΣ


ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2016,
 PAOK SPORTS ARENA    17:45 ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - GAZIANTEP BASKETBALL
Γραμματεία   ΓΡΟΥΤΑΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣΑΚΡΙΤΙΔΗΣ - ΚΟΥΛΛΙΑΣ
PAOK SPORTS ARENA     20:00 ΠΑΟΚ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
Γραμματεία   ΦΩΣΤΗΡΙΔΟΥ – ΚΟΥΔΑΣ - ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ –ΜΠΕΛΛΟΥ

Τετάρτη, 7 Σεπτεμβρίου 2016

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΦΙΛΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΦΙΛΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
PAOK SPORTS ARENA , 20.00     
ΠΑΟΚ - CSKA MOSCOW
Γραμματεία ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΗΣΤΟΥ - ΤΟΥΚΜΕΝΙΔΟΥ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
NICK GALIS HALL , 18:00            
ΑΡΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΩΝ
Γραμματεία ΑΛΕΒΙΖΑΤΟΣ – ΚΡΑΝΤΑ – ΛΕΟΝΤΑΡΑ - ΣΙΩΖΟΠΟΥΛΟΣ


ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
NICK GALIS HALL , 19:00          
ΑΡΗΣ - CSKA MOSCOW
Γραμματεία ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΠΡΟΕΣΤΟΥ - ΜΠΟΥΡΝΑΣ


ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
NICK GALIS HALL , 19:00        
ΑΡΗΣ – BESIKTAS
Γραμματεία ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ – ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ – ΣΑΚΑΛΗΣ - ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ