Η λίστα ιστολογίων μου

Πέμπτη, 5 Ιανουαρίου 2017

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΑΠΟ 6 ΕΩΣ 11 ΙΑΝ 2017



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΑΠΟ 6 ΕΩΣ 11 ΙΑΝ  2017

Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
Γήπεδο Ο.Α.Κ.Α.                                                17:00   ΑΕΚ - ΑΡΗΣ     
Διαιτητές: Αναστόπουλος Π.-Μάνος-Δεσλής
Κομισάριος: Δούκας
Γήπεδο Δ.Κ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ                                   17:00   ΤΡΙΚΑΛΑ   - ΚΟΛΟΣΣΟΣ 
Διαιτητές: Πηλοϊδης-Παναγιώτου-Συμεωνίδης
Κομισάριος: Τσιργούλας
Γήπεδο Κ.Γ.ΛΑΥΡΙΟΥ                                      17:00   ΛΑΥΡΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ Π.            
Διαιτητές: Πουρσανίδης Γ.-Ψαριανός-Μαλαμάς
Κομισάριος: Καρούσης
Γήπεδο Κ.Γ.ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ                  17:00   ΡΕΘΥΜΝΟ   - ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ         
Διαιτητές: Σώμος-Βαρδάλος-Τσαρούχα
Κομισάριος: Μαγκανάς
Γήπεδο Κ.Γ.Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ                               17:00   ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Π - ΚΟΡΟΙΒΟΣ 
Διαιτητές: Καρακατσούνης-Τσώνος-Ξενικάκης
Κομισάριος: Παπαδόπουλος Γ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
Γήπεδο PAOK SPORTS ARENA                    20:00   ΠΑΟΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ           
Διαιτητές:  Σχινάς-Τζαφλέρης-Μαγκλογιάννης
Γραμματεία:  Διμπιτούζης Α. – Σκαλιστής – Σακάρογλου - Ράμπαντι
Κομισάριος:  Γκούμας
ΔΕΥΤΕΡΑ 9 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
Γήπεδο Κ.Γ.ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ                 17:30  ΚΥΜΗ   - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Διαιτητές: Γεωργιάδης-Παφίλης-Πιτσίλκας Β
Κομισάριος: Σταμάτης Φ

ΛΟΙΠΕΣ ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Γήπεδο ΙΧΘ.ΚΕΡ. «Π.ΝΙΚΟΛ.»                     17:00   ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ. - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Διαιτητές: Ξάνθος-Αναστόπουλος Α.-Κωνσταντινίδου
Κομισάριος: Ηπιώτης

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Γήπεδο ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ                                17:00   ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ
Διαιτητές: Ανδρικόπουλος-Θεονάς-Καρδαρης
Κομισάριος: Μητσόπουλος
Γήπεδο ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ                                  17:00   ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ  - ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ
Διαιτητές:  Μπήτης-Ταρενίδης Στ.-Παπαδόπουλος Θ
Γραμματεία:  Ντάγκας – Καραγεωργόπουλος - Βουζούκου
Κομισάριος:  Τζιοπάνος
Γήπεδο ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΙΤΣΑΣ                         17:00  ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 
Διαιτητές: Λόρτος-Καλογερόπουλος Λ.-Ζαχαρής
Κομισάριος: Μπακάλης
Γήπεδο ΥΜΗΤΤΟΥ                                       17:00  ΑΜΥΝΤΑΣ -  ΠΑΓΚΡΑΤΙ 
Διαιτητές: Μπίκας-Θεοδωρόπουλος-Γιακείμη
Κομισάριος: Ντάβαρης
Γήπεδο ΑΝΤ.ΤΡΙΤΣΗΣ                                 17:00  ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
Διαιτητές: Καλδίρης-Σκούτας-Καλογερόπουλος Φ
Κομισάριος: Μαύρος
Γήπεδο ΤΡΙΠΟΛΗΣ                                        17:00   ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 
Διαιτητές: Παντελίδης-Δαρλαμήτσος-Κοτσιμπός
Κομισάριος: Πολιτόπουλος
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ.                            17:00   ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928 - ΕΘΝΙΚΟΣ             
Διαιτητές: Πουρσανίδης Κ.-Τζίμα-Τζιοπάνος
Κομισάριος: Σταμάτης Γ
           
Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (2ος ΟΜΙΛΟΣ )
Γήπεδο ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ                 17:00  ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ -  ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
Διαιτητές: Λιότσος-Μελανίδης
Κομισάριος: Βόντζας

Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  
Γήπεδο ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                           14:30  ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ   - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 
Διαιτητές: Φραγκούλη-Γαρίνη
Κομισάριος: Γολεγού
Γήπεδο ΠΑΟΚ                                             20:00  ΠΑΟΚ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ. 
Διαιτητές:  Τσιαπλής-Κατωτικίδης
Γραμματεία:  Σαλιμπασόγλου – Κιλαζίδου - ΜπουρνάςΚωτσόβολος
Κομισάριος:  Ανδρίτσος

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (2ος ΟΜΙΛΟΣ )
Γήπεδο ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ                                17:00  ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ - ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ
Διαιτητές: Τσιρτσιμάλης-Τσοκόλης
Κομισάριος: Παπαπέτρου
Γήπεδο ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ                                    17:00  ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ -  ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.
Διαιτητές: Σιμητόπουλος-Ευφραιμίδης
Κομισάριος: Κουσαϊτης
Γήπεδο ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ                                17:00  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ. - ΧΑΝΘ
Διαιτητές: Γερακίνης-Δημάδης
Κομισάριος: Μελανίδης
Γήπεδο ΑΡΝΑΙΑΣ                                        15:00  ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ -  ΑΝΑΤΟΛΙΑ
Διαιτητές: Παπαγερίδης-Ντούρας
Κομισάριος: Παπαγεωργίου
Γήπεδο ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛ.                       17:00  ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
Διαιτητές: Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου
Κομισάριος: Σαλικίδης
Γήπεδο ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                             15:00  ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Διαιτητές: Κωνσταντινόπουλος-Καρακάσης
Κομισάριος: Σοφιανοπούλου
Γήπεδο ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ                               17:00  ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 
Διαιτητές: Φακίτσας-Ξέρας
Κομισάριος: Σακελαρίου

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (3ος ΟΜΙΛΟΣ )
Γήπεδο ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ                      17:00    ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. - ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ
Διαιτητές:  Παργιανόπουλος-Δολγύρας
Γραμματεία:  Λαζόγλου – Μούστος - Καρατζιώτης
Κομισάριος:  Μήτσιου
Γήπεδο ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ                           17:00   ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ.-Τζιοπάνος Γ.
Κομισάριος: Μπαταούλα
Γήπεδο ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ                             17:00  ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ -  ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ.
Διαιτητές: Καρακώστας-Παπαθωμά
Κομισάριος: Κοντόζης
Γήπεδο ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ                            17:00  ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ -ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ 
Διαιτητές: Πετανίδου-Γρεκός
Κομισάριος: Κηπουρίδης
Γήπεδο ΠΑΛΑΜΑ                                       17:00  ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ.   
Διαιτητές: Δαμίγος-Λουλουδιάδης
Κομισάριος: Μπεκιάρης
Γήπεδο ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ                      17:00    ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Διαιτητές: Παζόλης-Λελούδας
Κομισάριος: Τζιμογιάννης
Γήπεδο ΑΙΓΙΝΙΟΥ                                       17:00   ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ.
Διαιτητές: Κοντογιάννης-Τοκμακίδης
Κομισάριος: Βάτσιος

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (4ος ΟΜΙΛΟΣ )
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ                            18:00  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Διαιτητές:  Σιταρίδης-Βασιλόπουλος
Γραμματεία:  Κόνιαλη – Κολοκυθάς - Σαραφοπούλου
Κομισάριος:  Πολυχρονίδης
Γήπεδο ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ                  18:00  ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Διαιτητές: Αγραφιώτης Ι.-Πράτος
Κομισάριος: Λιρίδης
Γήπεδο ΔΙΑΒΑΤΩΝ                                  18:00  ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡ.
Διαιτητές:  Χατζηχαρίδης-Χρυσάφης
Γραμματεία:  Αντώγλου – Ουσταμπασίδου - Σαράφης
Κομισάριος:  Αστρεινίδης
Γήπεδο Ν.ΣΚΟΠΟΥ                                18:00  ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ      
Διαιτητές: Παπανικολάου Γ.-Εκιζογλου
Κομισάριος: Γιαβρής
Γήπεδο Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ                         18:00   ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ -  ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
Διαιτητές: Μελανίδης-Ντόγκας
Κομισάριος: Θωμόπουλος
Γήπεδο ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ                           18:00  ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ -  ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
Διαιτητές:  Τσούλης-Μαλτέσιος
Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου – Ζηδιανάκης - Βουδούρης
Κομισάριος:  Φωτιάδης
Γήπεδο ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΙΝΗΣ                    18:00  ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ - ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
Διαιτητές: Ταρενίδης Κ.-Σαρακενίδης
Κομισάριος: Γκουρτζελίδης

Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  
Γήπεδο Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ                        12:00  ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -  ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Διαιτητές: Μακρής-Μαρίγλη
Κομισάριος: Ηπιώτης
Γήπεδο  Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ                              12:30  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  -ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 
Διαιτητές: Μαγκουνής-Ορφανός Ιορδ
Κομισάριος: Άκελ
Γήπεδο  ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ                         13:00  ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ  - ΑΡΗΣ 
Διαιτητές:  Θεοδώρου-Κοϊμτζόγλου
Γραμματεία:  Χρηστίδης – Κόντος - Γρούτα
Κομισάριος:  Παπαδόπουλος Ν
Γήπεδο ΕΡΓΑΝΗΣ                                   13:00  ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
Διαιτητές: Φασόλης-Λαζαρίδης
Κομισάριος: Σταματόπουλος
 Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ( Β΄ΟΜΙΛΟΣ )  
Γήπεδο Ν.ΡΥΣΙΟΥ                                   12:00  ΑΝΑΓΕΝ. Ν.ΡΥΣ. - ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 
Διαιτητές:  Αγραφιώτης Γρ.-Τσανακτσίδης
Γραμματεία:  Ντουβαλέτης – Κοέν- Παληογιάννη
Κομισάριος:  Λαδόπουλος
Γήπεδο  ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ                           14:00  ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Διαιτητές: Κολοκυθάς-Γιαννούλης Στ.
Κομισάριος: Γιαβρής
Γήπεδο ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ                           14:00  ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β
Διαιτητές: Σελεβός-Καρκαλέτσης
Κομισάριος: Γιαμούζης
Γήπεδο ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ                    14:00  ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. -  ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
Διαιτητές:  Χατζημπαλίδης-Χατζηκώστας
Γραμματεία:  Σωτηριάδου – Δρακοπούλου - Σιωζόπουλος
Κομισάριος:  Αχταρίδης
Γήπεδο  ΄ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛ                   13:00  ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
Διαιτητές: Ζαχαριάδης-Γιαννούλης Αναστ.
Κομισάριος: Σαλικίδης
Γήπεδο ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ                              14:00  ΗΡΑΚΛΗΣ -   ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Διαιτητές:  Θεοδωρίδης-Θωμόπουλος
Γραμματεία:  Πασχαλίδου – Παραδείση - Προεστού
Κομισάριος:  Καυχίτσας
 ΤΕΤΑΡΤΗ 11 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
( ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
Γήπεδο ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ                                17:00   ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
Διαιτητές: Διαμαντής-Δημόπουλος-Κωνσταντινόπουλος
Κομισάριος: Τζιμογιάννης
Γήπεδο ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ                                  16:00   ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ  - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Διαιτητές:  Παγώνης-Γερακίνης-Φακίτσας
Γραμματεία:  Τζήκα – Αρβανιτίδης - Διμπιτούζης Α. - Γρούτα
Κομισάριος:  Παπαγεωργίου
Γήπεδο ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ                   17:ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 
Διαιτητές: Παναγιώτου-Βαρδάλος-Κατραχούρας
Κομισάριος: Κουκάκης


ΤΡΙΤΗ 10 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
Γήπεδο PAOK SPORTS ARENA         19:00    ΠΑΟΚ - Νεπτούνας 
Γραμματεία:  Κωστοπούλου – Βασιλείου – Λιούτσιας - Τασιώνα
Κομισάριος:  
ΤΕΤΑΡΤΗ 11 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
Γήπεδο NICK GALIS HALL                  19:00      Άρης - Νίμπουρκ
Γραμματεία:  Μπέλλου – Βαρυτιμίδης – Σακαλής - Αδαμίδης
Κομισάριος:  


ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
        Οι γραμματείες στους αγώνες της Α2 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών που αναβάλλονται για την 11 και 14/1/2017, θα ισχύσουν  κανονικά οι ίδιες.
Να ενημερώνονται όλοι ότι.    
…….Στους Διεθνείς αγώνες, οι κριτές πρέπει να είναι στο γήπεδο μιάμιση ώρα ( 90 λεπτά ) πρίν από την έναρξη του αγώνα, για συντονισμό με διαιτητές και κομισάριο.
…..Στους αγώνες της Α1 Εθνικής κατηγορίας ανδρών και Διεθνείς, οι κριτές θα φορούν μαύρο σακκάκι, λευκό πουκάμισο και  γραβάτα, εκτός και αν η γηπεδούχος έχει δικές της μπλούζες που διαθέτει μόνο για τον αγώνα.
…..Σε όλους τους αγώνες Εθνικών Κατηγοριών  και Κυπέλλου Ανδρών και Γυναικών θα φορούν τους μέν ανοιξιάτικους και καλοκαιρινούς μήνες ασπρο πουκαμισο ή μπλουζακι , τους δε χειμερινούς σκούρο μπλέ μπουφάν.      
….  Υπενθυμίζεται η υποχρέωση, εάν κάποιος κριτής δεν έχει παρουσιαστεί 20 λεπτά πρίν από την έναρξη του αγώνα, ο χειριστής των 24’’ πρέπει να ενημερώνει οπωσδήποτε για την μη παρουσίαση.
….Δέν επιτρέπεται η αλλαγή καθηκόντων μεταξύ των οριζομένων κριτών.
….Κατα τη διάρκεια του αγώνα, ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΑ.

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου